Iesaiņots daiļā papīra kastītē tā, ka nepieskaroties kāds varētu nodomāt, ka tā ir no koka. Veram vaļā... Tas ir milzīgs, bet viegls. Tas, ka izskatās pēc lēta plastmasas gabala ir pārspīlēts. Rūtotā aizmugure izskatās diezgan pat labi.

Tā... Kā tur iedabūt SIM karti? Noņemot aizmugures pārsegu jāpiesargās, lai nesavainotu nagus. Nagu savainojamā gropīte novietota uz augšu no ieslēgšanas/izslēgšanas pogas. Rokasgrāmata latviski. Kuru gan tā interesē, bet vienalga labi...

Apskatos nav melots — pārsegs tiešām ir parasts plastmasas gabals. HTC One alumīnija korpuss ir daudz cienījamāks (bet smagāks). Bet vislabāk plaukstā guļ HTC One X+ gumijotā plastmasa.

Baterija arī nav iekšā. (Ak tad tāpēc bija tik viegls!) Atšķirībā no iPhone vai HTC One baterija S4 ir maināma, kas daudziem patīk. Redzama arī ligzda, kur papildus ievietot mikro SD atmiņas karti (līdz pat 64 GB). Starp citu SIM karte parastā nederēs. Nepieciešama ne vairāk ne mazāk kā mikro SIM karte (15x12 mm).

Ieslēdzas ātri, PIN kodu pieņem, noklusētā valoda angļu. Labāk kā HTC One X+, kuram bija čehu. Pārslēdzamies uz dzimto latviešu. Iestatīšana notiek raiti, nekādu negaidītu pārsteigumu. Saprašanās ar Google Apps kontiem notiek no pusvārda.

Nu kā tad! — Pārsteigumi tomēr atrodas. Šim ar visiem iespējamajiem sensoriem un uztvērējiem pārpildītajā ierīcē nav radio uztvērēja parastā. Samsung oficiālais komentārs par tēmu ir šāds:

Mūsu pētījumi liecina par tendenci intereses pārejai uz ciparu apraidi - proti, piekļuve mūzikas saturam koncentrējas uz sociālajiem tīkliem vai YouTube. Mūsu ierīču flagmanis ir orientēts uz klientiem, kuri informācijas patēriņam izmanto digitālo saturu, modernus formātus un kanālus.

Lai vai kā, FM radio uztvērēja trūkums pastalniekam var būt par iemeslu neizvēlēties šo aparātu.

Turpinājums sekos...